تاريخ : | | نویسنده : 24dedicatedserver
707812-978880.jpgعصرایران ورزشی- سرمربي موقت تيم فوتبال پرسپوليس گفت: به هيچ عنوان به فكر انتقام از علي دايي نيستيم چرا كه او نه به من و نه به پرسپوليس بد نكرده است.

به گزارش ايسنا، محسن عاشوري در نشست خبري پيش از ديدار پرسپوليس برابر راه آهن به خبرنگاران گفت: اين ديدار براي ما بسيار اهميت دارد. اگر بتوانيم در اين بازي موفق شويم و در بازي بعدي هم در تهران 3 امتياز بازي برابر فولاد را بگيريم، شرايط‌مان بسيار خوب مي‌شود.

وي با اشاره به مشكلات اين‌ روزهاي پرسپوليس گفت: ما ورزشكاران با مشكل بزرگ شده‌ايم و براي اين كار ساخته شده‌ايم. همه بازيكنان تلاش‌شان را براي ارائه بهترين نمايش به خرج مي‌دهند.

وي در پاسخ به اين سوال كه شما سرمربي تيم هستيد يا سومديك؟ گفت: باشگاه من را به عنوان سرمربي معرفي كرده با اين حال سومديك هم مربي بزرگي است. او در تيم‌هاي بزرگي همچون بوخوم، هامبورگ، تيم ملي غنا و تركيه مربي‌گري كرده است و مربي شناسنامه‌داري است. من خودم را لايق اين نمي‌دانم كه سرمربي سومديك باشم اما باشگاه صلاح ديده من را انتخاب كند اما ما مجموعه‌اي هستيم كه بايد براي موفقيت تيم تلاش كنيم.

وي درباره رفتن استيلي هم گفت: من به صورت خصوصي يك ماه پيش با رويانيان صحبت كردم و به او گفتم كه استيلي سرمايه مملكت است و تمامي مراحل را پشت سر گذاشته است. او هم خيلي تلاش كرد كه استيلي را حفظ كند اما در همه جاي دنيا عرف است كه وقتي يك تيم نتيجه نمي‌گيرد، سرمربي عوض مي‌شود. استيلي زحمات زيادي براي پرسپوليس كشيد. به لحاظ فني هم مربي با دانشي است. او فشار زيادي متحمل شد و به هر حال رفت. من به استيلي گفتم كه برو چند وقت از فوتبال دور باش و با خودت فكر كن كه كجاي كارت اشتباه بوده است. به هر حال ما همه انسانيم و جايز الخطا.

وي در پاسخ به اين سوال كه فكر مي‌كنيد اگر در اين دو بازي نتيجه بگيريد مديريت باشگاه به شما اعتماد مي‌كند؟ گفت: تجربه‌ام مي‌گويد براي موفقيت يك تيم بايد يك مجموعه با هم كار كند. به صرف داشتن يك مربي گران‌قيمت يك تيم موفق نمي‌شود. بازيكن ابزار مربي است. هواداران، حمايت و پشتيباني باشگاه هم از ديگر دلايل موفقيت يك تيم هستند. اما امسال به دلايلي اين اتفاق صورت نگرفت. بويژه اينكه هواداران، اين مجموعه را نپذيرفتند و اين لطماتي را وارد كرد. به هر حال من معتقدم صرف آوردن يك مربي بزرگ مي‌تواند يك مسكن موقت باشد اما درمان قطعي نيست.

خبرنگاري از او پرسيد با توجه به شعار هواداران به سود دايي از ابتداي فصل آيا در اين بازي به فكر انتقام از دايي نيستيد؟ گفت: اصلا لفظ درستي نيست. ما به انتقام فكر نمي‌كنيم چون دايي نه با من و نه با پرسپوليس كار بدي نكرده است. او با پرسپوليس دو جام آورده و زحمات زيادي كشيده است. من اول فصل و زماني كه پيشنهادي از پرسپوليس نداشتم گفتم كه دايي بهترين گزينه است. او يك سال و نيم با پرسپوليس كار كرده بود و بهتر از هر كسي نقاط ضعف را مي‌دانست. من با دايي دو سال هم‌بازي بودم و خاطرات بسيار خوبي از او دارم. شهامت و جنگندگي‌اش مثال‌زدني است و من با بازيكنانم كه صحبت مي‌كنم، اين ويژگي‌هاي مثبت دايي را مي‌گويم. ضمن اينكه او مربي تيم حريف ماست و قابل احترام. ديروز به بازيكنان گفتم متاسفانه جوان‌هاي ما بيش از حد احساساتي هستند. هواداران ما هم براي ما قابل احترامند اما بايد واقع‌بين بود. ما به استقلال حريف سنتي‌مان باختيم اما اين كه فكر كنيم همه چيز تمام شده و اشك بريزيم درست نيست.

حسين بادامكي هم در اين نشست درباره رويارويي‌اش با علي دايي گفت: قطعا بازي روبه‌روي مربي سابق سخت است و من هم از اين قاعده مستثني نيستم با اين حال ما بازيكن پرسپوليس هستيم و بايد بهترين نمايش را نشان دهيم. مي‌خواهيم هواداران‌مان كه امسال خيلي اذيت شدند را خوشحال كنيم. من شاگرد دايي بوده‌ام و به آن افتخار مي‌كنم اما از او ياد گرفته‌ايم كه همواره بهترين بازي‌مان را انجام دهيم.


رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.