تاريخ : | | نویسنده : 24dedicatedserver

پذیرفته شدگان کنکور 90 از ساعت 18 امروز می توانند تقاضای خود را برای مهمانی و انتقال در دوره های کاردانی و کارشناسی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی دولتی و غیردولتی به سازمان سنجش ارائه دهند.

به گزارش مهر، پذیرفته شدگان کنکور 90 می توانند بر اساس ماده 3 (مهمان مبنا) آیین نامه مهمانی و انتقال دانشجویان دوره های کاردانی و کارشناسی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی دولتی و غیردولتی تقاضای خود را از طریق سایت سازمان سنجش ارائه دهند.

متقاضیان استفاده از ماده 3 آیین نامه مهمانی و انتقال دانشجویان مصوب 10 مهر 89 وزارت علوم، در صورت واجد شرایط بودن می توانند نسبت به ارسال تقاضای خود منحصراً از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اقدام کنند.

شرایط و ضوابط کلی متقاضیان در سایت سازمان سنجش درج شده است و فرد باید پس از مطالعه کامل آن برای درج تقاضا اقدام کند. دانشجویان می توانند از ساعت 18 روز سه‌شنبه 5 مهر تا روز دوشنبه 11 مهر تقاضاهای خود را به صورت اینترنتی در سایت سازمان سنجش به آدرس www.sanjesh.org درج کنند.

دانشجویان باید از طریق پرداخت الکترونیکی با استفاده از کارت های عضو شبکه بانکی شتاب مبلغ 40 هزار ریال بابت هزینه بررسی تقاضا پرداخت و نسبت به دریافت کد رمز اقدام کند. پس از آن به بخش مربوط به ارسال تقاضای فرم مهمان مبنا مراجعه و با ورود به این بخش به درج اطلاعات لازم و کد رمز نسبت به تکمیل فرم تقاضای مهمان مبنا اقدام کند.

نتیجه بررسی تقاضای دانشجو از طریق این سازمان به دانشگاه مبدا (دانشگاه محل قبولی اولیه دانشجو) ارسال خواهد شد و متقاضیان برای اطلاع از نتیجه بررسی تقاضای خود پس از یک ماه به آموزش دانشگاه محل تحصیل مراجعه کنند و از تماس یا مراجعه حضوری به سازمان سنجش جداً خودداری شود.


رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.