معاون فرهنگي و تبليغات دفاعي ستاد كل نيروهاي مسلحبا بيان اينكه سپاه در راه‌ آرمان‌هاي والاي انقلاب كوتاه نمي‌آيد، گفت: سران فتنه كه با دشمنان و حتي صهيونيست‌ها دست داده‌اند، راهشان از راه مردم جداست و سپاه هر دستي كه عليه انقلاب قيام كند، سپاه آن را قطع خواهد كرد.

سردار سيد مسعود جزايري معاون فرهنگي و تبليغات دفاعي ستاد كل نيروهاي مسلح در گفت‌وگو با خبرنگار سياسي باشگاه خبري فارس «توانا» به خدمات سپاه طي 32 سال گذشته اشاره كرد و اظهار داشت: فكر مي‌كنم خدمات سپاه پاسداران از بدو پيروزي انقلاب اسلامي تا امروز براي آحاد و اقشار جامعه و مردم هوشمند ايران اسلامي، در كليات موضوعاتي مثل امور امنيتي، دفاعي، فناوري، تجهيزات نظامي و غيرنظامي، خدمات رساني،‌ امور فرهنگي و اجتماعي،‌ توليدات صنعتي و خدمات مدرن و پيشرفته علمي و ساير عرصه‌ها چندان پوشيده نيست.

* سپاه در راه‌ آرمان‌هاي والاي انقلاب كوتاه نمي‌آيد

معاون فرهنگي و تبليغات دفاعي ستاد كل نيروهاي مسلح با بيان اينكه سپاه، نيرويي نظامي است كه اتصالات غيرقابل گسست با آحاد جامعه دارد كه آن را از ساير نيروهاي مسلح در خيلي از كشورها جدا مي‌سازد و خود به تنهايي يك قدرت بزرگ ملي و فراملي است، ادامه داد: سپاه و بسيج يك سرمايه و قدرت نرم انقلاب اسلامي به حساب مي‌آيند و يافتن علت اصلي دشمني با سپاه از اين منظر آسان مي‌شود.

"در طول دوران انقلاب اسلامي، «مدل حكومتي مبتني بر ولايت فقيه» و «سپاه پاسداران انقلاب اسلامي» دو پديده‌اي هستند كه مورد بيشترين هجمه‌ها از سوي ابر سرمايه‌داري جهاني، ريشه‌هاي استكباري، صهيونيستي و طيف دشمنان و مخالفان قرار گرفته‌اند. "

وي اضافه كرد: حضور مردمي، هوشمندانه و دلسوزانه سپاه در پاي درخت انقلاب اسلامي، اين نهاد را از توانمندي‌هايي برخوردار ساخته كه دشمنان آن را بر نمي‌تابند؛ سپاه در راه‌ آرمان‌هاي والاي انقلاب كوتاه نمي‌آيد و سران فتنه كه با دشمنان و حتي صهيونيست‌ها دست دادند، راهشان از راه مردم جداست؛ سپاه اجازه دست‌درازي نمي‌دهد و هر دستي كه عليه انقلاب قيام كند، سپاه آن را قطع مي‌كند. سپاه با هيچ كس هم رودربايستي ندارد و ما بايد نسبت به آنچه كه "حق " است ثابت قدم باشيم تا مغلوب دشمن با آموزه‌هاي "باطل " نشويم.

سردار جزايري در خصوص عملكرد سپاه در خارج از كشور كه موجب نااميدي دشمنان شده تا حدي كه آنها نيز اين ارگان را مانع نفوذ و عمليات خود عليه نظام اسلامي مي‌دانند، تصريح كرد: دشمن در اين زمينه صاحب تجربه است، 32 سال تجربه‌هاي شكست خورده بلواهاي تجزيه طلبانه را خنثي كرده است، كودتاها را كشف و سران و عوامل آن را بازداشت كرد، در جنگ تحميلي هم بزرگترين رشادت‌ها را در كنار برادران ارتشي، بسيجيان و ساير اقشار مردم از خود نشان داد و تنگناهاي تحريم‌هاي نظامي را از ميان برداشت.

وي ادامه داد: پس از جنگ، دشمن مشاهده كرد كه آنچه را كه خراب كرده بود، سپاه و ساير نيروهاي مسلح با كمك ساير دستگاه‌ها شروع به ساختن آن كرده‌اند، لذا طي اين مدت چند مدل توطئه و فتنه را آزمايش كرد ولي يك پاي خنثي سازي آن سپاه پاسداران بود، بر اين اساس دشمن حق دارد كه عصباني باشد و جاي شهيد بهشتي خالي است كه فرياد برآورد «دشمن، بمير از اين عصبانيت».

* سپاه با آينده پژوهي در برابر تهاجمات برنامه دارد

معاون فرهنگي و تبليغات دفاعي ستاد كل نيروهاي مسلح با بيان اينكه مسئله اقتصادي سپاه كه دشمن بيروني و داخلي آن همه جنجال مي‌كنند، خود نمونه خوبي است، اظهار داشت: همه امكانات اقتصادي سپاه در خدمت جامعه است، از راه‌سازي و لوله‌گذاري تا ساخت پيچيده‌ترين دستگاه‌ها، پروژه‌هاي عمراني بزرگ، فعاليت‌هاي عمراني همه در جهت سازندگي كشور است؛ دشمن تلاش مي‌كند كه سپاه را يك تاجر معرفي كند در حالي كه دكترين سپاه "ساخت و ساز " و "عمران و آباداني " است.

سردار جزايري در خصوص برنامه آينده سپاه براي مقابله با تهاجمات داخلي و خارجي نيز گفت: سپاه با آينده پژوهي در برابر تهاجمات، برنامه دارد و مطمئناً با حضور سپاه و مردم در صحنه، انقلاب راه خود را ادامه مي‌دهد.

وي ادامه داد: عصر حاضر و عصر آينده متعلق به انقلاب اسلامي است و آنچه امروز در مقابله با هجمه‌هاي دشمنان تجربه مي‌كنيم، به درد فرداي انقلاب مي‌خورد.

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.