تاريخ : | | نویسنده : 24dedicatedserver

کیهان نوشت: فحاشي سران "تشكيلات خودگردان " فلسطين عليه جمهوري اسلامي با استقبال رسانه هاي وابسته به آمريكا و انگليس و اسرائيل و شبكه هاي اپوزيسيون ضدانقلاب روبرو شد.

سران تشكيلات خودگردان كه ماه هاست بطور غيرقانوني و با نقض قوانين فلسطين- و صرفاً به پشتوانه حمايت آمريكا و اسرائيل نياز آنها به مترسك- حكومت مي كنند، نسبت به حمايت جمهوري اسلامي از حق غيرقابل معامله ملت فلسطين براي حاكميت كامل بر سرزمين و سرنوشت خويش و مخالفت با مذاكرات يكطرفه سازش واكنشي از سرخشم و فحاشي نشان دادند.

اعضاي دولت ابومازن (محمودعباس) در چند موضع گيري، مواضع آمريكا و رژيم صهيونيستي عليه جمهوري اسلامي را تكرار كرده و جمهوري اسلامي را جنايتكار و نامشروع معرفي كردند و از ايران خواستند در امور فلسطين مداخله نكند.

اين در حالي است كه تنها دولت مشروع و دموكراتيك در فلسطين كه با رأي مردم روي كار آمده دولت حماس است و دولت خودگردان و غيرقانوني ابومازن، صرفاً به عنوان چوب خشك و مترسك پاي ميز مذاكرات نشانده مي شود تا هر بار امتياز تازه اي به رژيم مستأصل صهيونيستي بدهد؛ امتيازي كه اسرائيل نتوانست با جنايت و جنگ و حمله به غزه به دست آورد.

در اين ميان استقبال رسانه هايي چون راديو فردا، صداي آمريكا، بي بي سي، گويانيوز، صداي اسرائيل، روزنت، جرس، كلمه، پارلمان نيوز، العربيه، سحام نيوز و... ده ها رسانه مشابه از موضع تشكيلات خودگردان جالب توجه است چه اينكه خيانت و نامشروعي اين تشكيلات نزد افكارعمومي جهان روشن است تا آنجا كه چند سال پيش وقتي بوش اعلام كرد "ما در خاورميانه اميد زيادي به اصلاح طلبان داريم و از اصلاح طلبان در دمشق و بيروت و بغداد و تهران حمايت مي كنيم "، سعيد حجاريان تئوريسين اصلي حزب مشاركت، براي لاپوشاني ماجرا صراحتاً از مزدوري امثال محمود عباس(ابومازن) خبر داد و گفت براي آمريكا، اصلاح طلب و اصولگرا سر و ته يك كرباس است و منظور وي از اصلاح طلبان منطقه، ابومازن و حريري بودند ".

با اين اوصاف معلوم نيست- شايد هم معلوم است!- كه چرا رسانه هاي مدعي اصلاح طلبي و دموكراسي خواهي و حقوق بشر طلبي، به دامن تشكيلات ورشكسته و خودگردان ابومازن دخيل بسته اند و عقده گشايي هاي اين مهره دست نشانده آمريكا و اسرائيل را سندي عليه جمهوري اسلامي مي گيرند حال آن كه اين خود، اعتبار و افتخار مضاعف ايران است كه مزدوران آمريكا و اسرائيل، از سربغض عليه جمهوري اسلامي سخن بگويند.

يادآور مي شود تشكيلات خودگردان در داخل فلسطين متهم به مزدوري و جاسوسي براي رژيم صهيونيستي، لو دادن و بازداشت مبارزان فلسطيني و تحويل آنها به صهيونيست ها، و فساد و زد و بند گسترده مالي است.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.