تاريخ : | | نویسنده : 24dedicatedserver
یک کارشناس مخابرات معتقد است که نسل سوم موبایل در کشور ما همگام با دیگر کشورها و یا با فاصله کمی از برخی کشورهای دنیا در حال راه اندازی است که این امر می تواند استفاده از تکنولوژیهای نوین را امکان پذیر کند.

مصطفی سجادی در گفتگو با خبرنگار مهر حرکت به سمت نسل سوم موبایل را لازمه ای غیرقابل انکار در کشور عنوان کرد و گفت: قطعا باید همگام با دیگر کشورهای دنیا به سمت استفاده از تکنولوژی های نوین که در دنیا نیز مطرح است روی بیاوریم.

وی با تاکید بر اینکه در حوزه تخصصی فناوری اطلاعات و ارتباطات هر کجا که کار به بخش خصوصی سپرده شده است شاهد ارتقای چشمگیر این حوزه بوده ایم ادامه داد: بخش خصوصی سریعتر و با کیفیت بهتر نسبت به ارائه تکنولوژی اقدام می کند.
 
سجادی با اشاره به اینکه نسل سوم موبایل اگر در کشور توسط بخش خصوصی عرضه شود شاهد موفقیت چشمگیر این تکنولوژی خواهیم بود گفت: بخش خصوصی در اتصال به شبکه اینترنت از طریق دایل آپ، Adsl و وایمکس امتحان خود را پس داده است و می تواند برای عرضه نسل سوم موبایل نیز موفق ظاهر شود.
 
این کارشناس مخابرات خاطرنشان کرد: خوشبختانه در عرضه نسل سوم موبایل در کشور همزمان با تکنولوژیهای روز دنیا وارد شده ایم و با کمک گرفتن از مجموعه های خصوصی می توان این تکنولوژی را در کشور پیاده سازی کرد.
 
وی گفت: انجام امور به دلیل برخی مراحل قانونی در مجموعه های دولتی زمان بر است و در این زمینه میدان فعالیت باید به بخش خصوصی سپرده شود.

رپورتاژ
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
آپسان موتورز پارس
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
لیست قیمت کالاهای دیجیتال
فال حافظ
توضیحی درباره صنعت پرورش شتر مرغ
دستگاه تصفیه آب خانگی
تور لحظه آخری پر طرف دار کشورهای تایلند مالزی دبی و کیش
مبل تالار یا صندلی مبل تالار پذیرایی
خرید بلیط چارتر هواپیما

لینک های مفید
آموزش مجازی | بیوگرافی ۹۸ | صندلی هتلی | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.