تاريخ : | | نویسنده : 24dedicatedserver
مهر: رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: در طول دوران ریاست جمهوری سید محمد خاتمی به مدت 7 سال انتقادات به دولت وی را در جلسات خصوصی دونفره که هر 45 روز بود، مطرح کردیم و او نیز اشکالات را رفع می کرد.

حبیب الله عسگراولادی رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری در آئین گرامیداشت روز خبرنگار که از سوی حزب موتلفه اسلامی در هتل هویزه تهران با حضور خبرنگاران و برخی از اعضای این تشکل برگزار شد، اظهار داشت: این جلسه با این هدف برگزار شده است که خبرنگاران سخنانی را که نمی توانند در رسانه خود بیان کنند در این فضا و محفل صمیمی به آن بپردازند.

وی که در میانه جلسه و زمانی که بحثی میان تعدادی از خبرنگاران با حمیدرضا ترقی و حبیبی در انتقاد به محدود بودن فضای رسانه ای در کشور در گرفته بود، حضور پیدا کرد، گفت: وارد جلسه که شدم تصور کردم جنگی در میان است در حالی که ما باید اینجا بنشینیم وبه سخنان خبرنگاران گوش بدهیم ونباید هرچه صدای آنان بالاتر رفت صدای ما نیز درمقابل آنان بالا برود.

عسگراولادی  با بیان اینکه من عضو هیئت منصفه مطبوعات هستم و این جلسات می تواند ذخیره خوبی برای من باشد، افزود: ما نیازمند به مشورت با شما هستیم و تقاضا دارم موتلفه این جلسه را مجددا برگزار کند تا در آن میان بتوانیم بدون دعوا با یکدیگر مشاوره کنیم.

وی با اشاره به جایگاه خبر در فرهنگ قرآنی افزود: خبرنگاران تنها موظفند واقعیت را گزارش کنند و اصلا حق ندارند که در این عرصه به قضاوت بپردازند و هیچ خبرنگاری معصوم نیست.

رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری با مطرح کردن این سئوال که اگر خبرنگاری به جای انتشار خبر شروع به تهمت، بهتان و اهانت کردن به افراد کرد آیا نباید بازخواست شود؟ در پاسخ به انتقاد خبرنگاران مبنی بر زندانی شدن برخی از روزنامه نگاران در کشورافزود: نام هر یک از آن افرادی که در زندان هستند را که دوست دارید بگویید تا من در جلسه بعدی پرونده اش را بیاورم و به شما نشان دهم که چقدر در نوشته هایش تهمت، بهتان و دروغ وجود دارد.

وی تصریح کرد: من به عنوان کسی که 50 سال در مسائل سیاسی کشور شرکت دارم شرایط کشور را بسیار خوب ارزیابی می کنم .

رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری همچنین در پاسخ به انتقاد خبرنگاری که می گفت موتلفه از دولت احمدی نژاد انتقاد نمی کند در حالی که از دولت اصلاحات به شدت انتقاد می کرده است، خاطرنشان کرد: حزب موتلفه در زمان دولت آقای خاتمی پس از انتشار نظر مقام معظم رهبری که فرمودند این یک شکست نبود بلکه پیروزی و ستاره ای درخشان بر تارک انقلاب بود و ریاست جمهوری را به خاتمی تبریک گفتند، ما نیز به ایشان تبریک گفتیم و پس از آن از دفتر سید محمد خاتمی با من تماس گرفتند و گفتند آیا شما تقاضای ملاقات با رئیس جمهور را داده اید که من گفتم من هنوز تقاضای ملاقات نداده ام ولی قصد داشتیم که با ایشان ملاقات کنیم.

عسگراولادی ادامه داد: مسئول دفتر در همان لحظه تلفن را به سید محمد خاتمی داد و من به صورت شفاهی نیز تبریک گفتم و گفتم که هنوز تقاضای ملاقات را اعلام نکرده ام که سید محمد خاتمی گفت من به یاد آن صفاها و وفاها که در مجلس و دولت داشتیم معتقدم که باید با شما بنشینیم و در مورد مسائلمان صحبت کنیم.

وی افزود: از آن زمان تا 7 سال ریاست جمهوری خاتمی هر 40 روز یکبار یک جلسه دو نفره داشتیم و هر آنچه انتقاد که وجود داشت به صورت خصوصی به وی منتقل می کردم و این روال نیز با احمدی نژاد ادامه داشت.

رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: در دوره خاتمی موتلفه تنها در سال آخر و آن هم به دلیل قطع شدن ارتباط مستقیم با رئیس جمهور وقت انتقادات خود را به صورت رسانه ای مطرح کرد.

عسگراولادی تصریح کرد: در جلسه اخیر با احمدی نژاد نیز به موضوعات مختلفی اشاره شد که چون دفتر وی این موضوعات را منتشر نکرد من نیز منتشر نکرده و نمی گویم.

وی ادامه داد: اگر رابطه ما با دولت احمدی نزاد در زمینه برگزاری جلسات خصوصی قطع شود ما نیز به عنوان اولین کسانی خواهیم بود که در رسانه انتقادات خود را بیان می کنیم اما تا زمانی که جلسات خصوصی برگزار باشد این انتقادات در جلسات خصوصی مطرح می شود.

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.