امير حسين پيرواني در گفت و گو با فارس درباره پيروزي 6 بر يك مقابل نفت تهران در جام ولايت اظهار داشت: از بازي و عملكرد بازيكنان رضايت داريم. مي توانستيم گل هاي بيشتري هم بزنيم اما هدف اين بود كه بازيكنان حفظ توپ را هم در دستور كار خود داشته باشند.

وي افزود: نفت تازه به ليگ برتر راه پيدا كرده و براي آمادگي نياز به زمان دارد. اين تيم به طور حتم در آينده شرايط بهتري قرار مي گيرد.

اين مربي براي ايده آل شدن شرايط تيم اميد متذكر شد كه نياز به 10 بازي تداركاتي قوي دارد و ادامه داد: بايد در آينده با تيم هاي برون مرزي هم بازي داشته باشيم. اگر همه بازيكنان خود را در اختيار داشته باشيم مي توانيم كيفيت بهتري هم از خود نشان دهيم.

پيرواني با اشاره به بازيكناني كه از سوي باشگاه ها اجازه حضور در تمرينات تيم اميد را نگرفته اند، گفت: قرار شده كه اين بازيكنان با محروميت روبرو شوند. درست است كه بازيكن هم از اين تصميم ضربه مي خورد اما باشگاه ها بايد بدانند كه وظايفي دارند و بايد به آن پايبند باشند.

وي در مورد غيبت مسعود ابراهيم زاده بازيكن تيم تراكتورسازي گفت: او با يك روز تاخير در محل تمرين حاضر شد و وقتي هم آمد گفت كادرفني تراكتورسازي از من خواسته در بازي تداركاتي مقابل ملوان حاضر باشم. من به او گفتم بازي استقلال با اميد مهمتر است يا تراكتورسازي با ملوان؟ در نهايت هم مجبور شديم كه رضايت دهيم برود.

وي به غيبت احسان حاج صفي و كريم انصاري فرد اشاره كرد و به فارس گفت: وقتي اين دو بازيكن در كنار تيم باشند عيار تاكتيكي تيم بالاتر مي رود. به همين دليل تصميم گرفته ايم كه ديگر اين بازيكنان را در اختيار تيم ملي بزرگسالان قرار ندهيم. بازي هاي آسيايي نزديك تر از جام ملت هاي آسيا است و اولويت بايد با تيم اميد باشد.

پيرواني درباره برنامه هاي آينده تيم اميد تصريح كرد: اردوي فعلي يكي از بهترين اردوهاي تيم اميد بوده است به اين دليل كه بازي هاي تداركاتي انجام داده ايم. اردوي بعدي اميد 17 الي 19 مرداد است و قرار شده 20 مرداد به چين برويم تا يك بازي تداركاتي با تيم اميد اين كشور انجام دهيم.

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.