مهر : استاندار مازندران گفت: روز گذشته پس از بازشماری 10درصد از صندوق‌های رای تعداد آرای احمدی‌نژاد 16رای و موسوی هفت رای افزایش یافت. .   سیدمحمد کریمی بعد از ظهر سه شنبه در حاشیه در افتتاح از واحد تولیدی ماشین‌آلات معدنی در شهرک صنعتی بشل در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه این میزان افزایش از طریق احتساب برای آرای باطله در سبد آرای این کاندیداها حاصل شده است، افزود: چهار رای به آرای رضایی اضافه شده و یک رای آقای کروبی نیز در این بازشماری کاهش یافت.

وی با اشاره به اینکه در بازشماری آرا در پنج شهر استان حتی یک مورد مغایرت عمدی نیز مشاهده نشد، خاطرنشان کرد: به دلیل حضور تقریبا 60هزار مسافر در روز انتخابات در مازندران کل مشارکت مازندران بیش از صد درصد بود و مشارکت مردم بومی مازندران 97 درصد بود.

وی با بیان اینکه در بازشماری آرا دست‌اندرکاران انتخابات استان کمترین دغدغه را داشتند، گفت: به دلیل اطمینانی که در روند برگزاری انتخابات در مازندران وجود داشت کار بازشماری با کمترین دغدغه انجام شد.

وی با بیان اینکه روند اداره کشور به گونه‌ای پیش می‌رود که هیچ‌گاه سیستم دیکتاتوری بر آن حاکم نخواهد شد، تصریح کرد: تطبیق قانون‌اساسی جمهوری اسلامی با سایر قوانین دنیا نشان می‌دهد این قوانین از دموکراتیک‌ترین و مردم‌سالارترین نظام‌های دنیا است زیرا با موازین و قوانین اسلامی منطبق است.

کریمی با اشاره به اینکه در ایران حتی تعیین رهبری نیز در مراجعه به آرای عمومی حاصل می‌شود، اظهار داشت: مردمی بودن انتخابات در کشور هر گونه شائبه تقلب را در تمامی دوره‌های انتخابات از بین می‌برد.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.