تاريخ : | | نویسنده : 24dedicatedserver
مجمع تشخیص مصلحت نظام در جلسه صبح امروز خود پس از بحث و بررسی‌های مبسوط در خصوص انتخابات اخیر ریاست جمهوری و تحولات پس از آن بیانیه‌ای مهم صادر کرد.

به گزارش مهر، متن بیانیه مجمع تشخیص مصلحت نظام به این شرح است: مشارکت گسترده و بی نظیر مردم در انتخابات دوره دهم ریاست جمهوری، نمایشگر پیوند وثیق ملت با آرمان های انقلاب اسلامی و امام راحل و لبیک به رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و برگ زرین دیگری بر کارنامه درخشان انقلاب اسلامی است که دنیای مدعی دموکراسی را به چالش کشید و مردم سالاری دینی را در جمهوری اسلامی ایران به نمایش گذاشت.

مجمع تشخیص مصلحت نظام ضمن تشکر از حضور سرافرازانه مردم در انتخابات و از رهبری معظم انقلاب اسلامی به خاطر رهنمودهای حکیمانه و راهگشا، صمیمانه سپاسگزاری نموده و همه مردم عزیز به ویژه هواداران نامزدهای انتخاباتی را به نصب العین قرار دادن فرمایشات و توصیه های معظم له دعوت و موارد زیر را نیز توصیه می نماید:

1- بهترین و مناسب ترین راه برای حل منازعات و اختلافات و شبهات را تمکین در برابر قانون و پیگیری امور تا حل مسائل از طریق مجاری مربوطه دانسته و همگان را دعوت به آن می نماید.

2- شورای محترم نگهبان جهت رسیدگی دقیق و خداپسندانه به کلیه شکایات و اعتراضات و پاسخ به شبهات با توجه به موافقت رهبر معظم انقلاب در جهت تمدید مهلت رسیدگی و استفاده از کارشناسان با ترکیب مناسب و تاکید معظم له بر ایجاد اعتماد لازم در جامعه، توصیه موکد می نماید.

3- از کلیه نامزدهای انتخاباتی می خواهد نهایت همکاری را با شورای محترم نگهبان معمول داشته و با بهره گیری از این فرصت مناسب و فضای ایجاد شده، مدارک و شواهد خویش را برای رسیدگی همه جانبه و دقیق به آن شورا ارایه دهند.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.