فارس: مرگ «ديويد كارادين» بازيگر قديمي سينما خودكشي نبوده و او را به قتل رسانده‌اند. خبرگزاري آسوشيتدپرس در يك گزارش رسمي و اختصاصي اين خبر را اعلام كرد.   برادر اين بازيگر متوفي در گفت و گو با آسوشيتدپرس، اعلام كرد پزشكي كه جسد ديويد كارادين را كالبد شكافي كرده، احتمال خودكشي وي را قاطعانه رد كرده است.
جسد كارادين چند روز قبل از بانكوك به آمريكا منتقل شد. خانواده اين بازيگر يك پزشك متخصص و سرشناس را به صورت شخصي استخدام كردند تا اين جسد را دقيقا كالبدشكافي كند.
پزشك فوق پس از معاينه و بررسي دقيق جسد، به صورت رسمي احتمال هر نوع اقدام به خودكشي را از سوي بازيگر رد كرد و گفت او به قتل رسيده و با يك صحنه‌سازي، تلاش شده مرگ وي را خودكشي جلوه دهند.
كيت و رابرت كارادين برادران اين بازيگر گفته‌اند تحقيقات خود را در مورد قتل ديويد كارادين ادامه خواهند داد. آن‌ها در يك بيانيه گفتند با وجود غم و اندوه فراواني كه دارند، به سختي پيگير اين موضوع هستند.
آن‌ها با تشكر از زحمات مامورين «اف بي آي» و مسئولين دولت تايلند در پيگيري موضوع مرگ برادر خود، از نيروهاي پليس آمريكا و دولت تايلند خواستند، اقدامات لازم را جهت كشف رمز و راز قتل ديويد كارادين انجام دهند.
كيت و رابرت كارادين اطلاعات پزشكي خود در ارتباط با كالبد شكافي جسد ديويد كارادين را در اختيار مسئولين تايلندي قرار داده‌اند.
جسد ديويد كارادين هفته قبل در حالي كه در اتاق هتل خود در بانكوك حلق‌آويز شده بود، پيدا شد. وي هنگام مرگ در حال بازي در يك فيلم جديد سينمايي در تايلند بود.
با آن كه اداره پليس در بدو امر مرگ او را خودكشي اعلام كرد، ولي مدير برنامه و خانواده وي اين ادعا را رد كردند و گفتند كارادين سرشار از روحيه و اميد به زندگي بود و هيچ افسردگي احتمالي در وي ديده نمي‌شد.
مرگ بازيگر از همان ابتداي امر با شك و ترديد ديده شد و رسانه‌هاي گروهي احتمال قتل وي را مطرح كردند.
اما هنوز هيچ سرنخي از قاتلين و يا دليل قتل وي در دسترس نيست.
كارادين كه هنگام مرگ 72 سال داشت، در سال‌هاي آخر عمر خود فعاليت‌ هنري‌ اش را كم كرده بود. معروفترين فيلم سال‌هاي اخير او «بيل رابكش» است كه در آن نقش قاتلي را داشت كه از سوي قرباني خود
(با بازي «اوماتورمن») با تهديد مرگ روبرو مي‌شود.اين فيلم را«كويينتين تارانتينو»كارگرداني كرده است.

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.