تاريخ : | | نویسنده : 24dedicatedserver
روزنامه گل: يكي از خبرگزاري‌ها به نقل از حسن اشجاري، بازيكن شمالي ذوب‌آهن كه در اردوي تيم‌ملي حضور دارد حرف و ادعاي عجيبي عليه افشين قطبي مطرح كرد كه مي‌توانست به خط خوردنش از اردوي تيم‌ملي منجر شود.
اشجاري يار فيكس تيم‌ملي در زمان علي دايي دليل ترك اردوي تيم‌ملي توسط ستار زارع را نه مصدوميت و مشكلات خانوادگي كه نارضايتي‌اش از شرايط تمرينات و رفتار افشين قطبي دانست.   او در اين مصاحبه گفت: «ستار زارع وقتي ديد در كارهاي تاكتيكي افشين قطبي جايي ندارد تصميم گرفت اردوي تيم‌ملي را ترك كند.» اما اين تمام ادعاي اشجاري نبود، او با طرح اين موضوع كه قطبي پارتي‌بازي مي‌كند خودش هم تهديد به كناره‌گيري كرد: «با اين اوضاع و احوال شايد در آينده نزديك من هم اردوي تيم‌ملي را ترك كنم.   در حال حاضر عليرضا محمد جاي من در دفاع چپ بازي مي‌كند در حالي كه اين بازيكن در تيم باشگاهي خود - پرسپوليس - به عنوان مدافع راست به ميدان مي‌رود اما من يك چپ پاي تخصصي هستم. به هر حال عليرضا شاگرد آقاي قطبي در پرسپوليس بوده است.» به فاصله چند ساعت اين مصاحبه جنجال‌ساز و حاشيه‌ساز مي‌شود تا اشجاري و سايت خبري منبع، بلافاصله اين مصاحبه را تكذيب و به شكلي جمع و جور كنند: «از من سوال شد كه ستار زارع اردو را به‌خاطر مسايل تاكتيكي و شرايط موجود ترك كرده است كه من هم گفتم نمي‌دانم اگر اين‌طور باشد هركس ديگري شايد خود من هم مثل ستار زارع اين كار را مي‌كردم اما از اين حرف من سوءتعبير و سوءبرداشت شد كه خواستار اصلاح آن از سوي سايت مورد نظر شدم. من سرباز تيم‌ملي هستم و چه در اردو باشم و چه نباشم براي موفقيت تيم‌ملي دعا خواهم كرد. شرايط اردو هم بسيار خوب است.»   اما منصور پورحيدري، سرپرست تيم‌ملي هم اين ادعا كه ستار زارع و چند ملي‌پوش ديگر به حالت قهر و اعتراض تمرينات تيم‌ملي را ترك كرده‌اند را تكذيب مي‌كند: «اين ادعا درست نيست ستار زارع تنها به دليل مصدوميت اردوي تيم‌ملي را ترك كرد تا خود را مداوا كند. اين موضوع را پزشك تيم‌ملي هم تاييد مي‌كند.   همين‌طور مازيار زارع و پيروز قرباني هم به همين دليل يعني مصدوميت اردو را ترك كردند. حتي وضعيت قرباني را از دكتر نوروزي جويا شدم. هيچ مشكل و نارضايتي در اردو وجود ندارد.»
اما برخورد مسوولان با اشجاري چه خواهد بود پورحيدري مي‌گويد نياز به بررسي دارد: «بعيد مي‌دانم اشجاري چنين حرفي زده باشد. با او صحبت خواهيم كرد تا ببينيم چه مشكلي دارد. تا آن موقع موضع خاصي نمي‌توانيم بگيريم.» به هر شكل تا زمان اعلام اولين سري از خط خورده‌ها تكليف اشجاري و موضع قطبي در قبال حرف‌هاي هرچند تكذيب شده او مشخص خواهد شد. با توجه به اينكه موبايل ستار زارع قطع است هيچ اظهار‌نظري از قول كاپيتان برق شيراز در اين خصوص مطرح نشده است.

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.