قیمت تخم مرغ کاهش می یابد؛صدور مجوز واردات تخم مرغ از مرز باشماق

 

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجازت کردستان از صدور مجوز واردات تخم مرغ به استان از طریق مرز رسمی باشماق خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، سیروس شاه غیبی ظهر شنبه در اولین جلسه مدیران هم خانواده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان اظهار داشت: در راستای کنترل قیمت ها در بازار و با توجه به پیگیری های صورت گرفته از سوی استان، مجوز واردات تخم مرغ از طریق مرز رسمی باشماق مریوان صادر شده است.

وی عنوان کرد: با توجه به افزایش قیمت تخم مرغ طی یک ماه اخیر در سراسر کشور، قیمت این محصول در استان کردستان نیز با افزایش مواجه شد و در راستای مقابله با افزایش قیمت وزارت صنعت، معدن و تجارت مجوز لازم برای واردات این محصول از طریق مرز رسمی باشماق را صادر کرده است و انتظار می رود این گونه اقدامات زمینه را برای کاهش قیمت تخم مرغ فراهم کند.

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان افزود: در چند روز گذشته در قیمت تعداد محدودی از کالاها شاهد افزایش قیمت بودیم که این معضل مختص استان کردستان نبود و متاسفانه در سراسر کشور این مسئله به وجود آمد که البته این افزایش ناشی از کاهش تولید و افزایش نرخ جهانی کالاها است که با تمهیدات اندیشیده شده شاهد کاهش قیمت و افزایش عرضه در استان بوده ایم و در چند روز آینده باز شاهد افزایش عرضه و کاهش قیمت این کالاها خواهیم بود.

شاه غیبی با ابراز رضایت و خشنودی عملی شدن مراحل ادغام و پیشرفت ۵۷ درصدی در این بخش عنوان کرد: باتوجه به مزیت مرزی بودن استان کردستان و با ادغام دو وزارتخانه انتظار می رود در آینده ای نزدیک کردستان شاهد پیشرفت های چشمگیری در زمینه تولید با کیفیت تر و صادرات بیشتر باشد.

وی گفت: مسئولان کشوری و استانی با جدیت و همت بیشتر از گذشته در صدد تکمیل واحدهای تولیدی و در دست ساخت و نیمه تمام استان هستند که با بهره برداری از این واحدها و معادن جدید شاهد تسریع در توسعه و پیشرفت استان کردستان در تمامی حوزه ها و در نتیجه رفع معضل بیکاری خواهیم بود.... /  خبرگزارى ايسنارپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.