تاريخ : | | نویسنده : 24dedicatedserver

 

مرگ یك دختر در فرودگاه به دلیل بلعیدن شیشه

۲ دختر جوان كه مسافر تایلند بودند، به دلیل بلعیدن شیشه به اغما رفتند و یكی از آنها در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) جان خود را از دست داد.

به گزارش «جام جم»، ساعت ۲ بامداد روز گذشته ۲ دختر جوان كه عازم كشور تایلند بودند، در فرودگاه امام خمینی (ره) پس از عبور از گیت سالن انتظار به یكباره دچار اغما شده و هر دو نقش زمین شدند.

در پی این حادثه ماموران به یاری ۲ دختر جوان شتافتند اما دقایقی بعد یكی از آنها كه هویتش شهربانو اعلام شده است، جان باخت و دیگر دختر جوان به نام ساناز كه بشدت مسموم شده بود، از سوی ماموران امدادی به بیمارستان لقمان الدوله انتقال یافت.

با دستور قضایی و تحقیق در این زمینه مشخص شد، ۲ دختر جوان با بلعیدن مقادیری مواد مخدر صنعتی شیشه، قصد انتقال آن به خارج از كشور را داشته اند و به دلیل باز شدن روكش بسته های شیشه، بشدت مسموم شده و یكی از آنها جان خود را از دست داده است.

با صدور دستور قضایی مبنی بر انتقال جسد دختر ۲۳ساله به پزشكی قانونی، طبق آخرین خبرها، حال دیگر دختر مسموم كه در بیمارستان بستری است، وخیم گزارش شده است.

با تشكیل پرونده ای در این ارتباط ماموران اداره مبارزه با مواد مخدر مستقر در فرودگاه امام خمینی (ره) تحقیق در این باره را آغاز كرده اند.

یك مقام آگاه در ارتباط با پرونده به خبرنگار ما گفت : از چندی پیش و با نظارت های دقیق مبنی بر كنترل مسافران و كشف مواد مخدر صنعتی ، برخی از قاچاقچیان با فریب و اغفال مردم و وعده های اغوا كننده سعی در قاچاق مواد مخدر را دارندكه این موضوع نیز به شدت مورد توجه قرار گرفته و تعدادی از كسانی كه با روش بلع مواد مخدر صنعتی به خارج از كشور قاچاق می كردند دستگیر و تحویل مراجع قضایی شده اند.... / جام جم آنلاین رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.