تاريخ : | | نویسنده : 24dedicatedserver

 

 

تنگناهای فراروی پروژه‌هاي صنعتي را مرتفع كنيد

درخواست يك نماينده مجلس از محرابیان:

تنگناهای فراروی پروژه‌هاي صنعتي را مرتفع كنيد


حمایت مسئولان از روند توسعه و تکمیل سرمایه‌گذاری‌های صورت گرفته در اردکان لازم است/ محرابیان: راه اندازی طرح تولید الکترود گرافیتی اردکان به اولویت اول وزارت صنایع تبدیل شده است.

نماینده مردم اردکان گفت: صنعت می‌تواند با ایفای نقشی محوری در رشد و توسعه هر منطقه، جهت‌گیری‌ها را به سمت توسعه‌ای پایدار و متوازن سرعت بخشد.

محمدرضا تابش در دیدار با وزیر صنایع و معادن برای بررسی مسائل پیرامون صنعت شهرستان اردکان با بیان این مطلب، افزود: ظرفیت‌های بالای صنعتی و معدنی شهرستان اردکان در کنار تلاش‌های صورت گرفته در سال‌های اخیر در استقرار صنایع بزرگ ملی و پروژه‌هایی که در اقتصاد کشور نقش آفرین است، این انتظار را بوجود آورده تا با مرتفع‌شدن برخی از تنگناهای فراروی تعدادی از این پروژه‌ها بتوان با بهره‌برداری سریعتر از آنها، ضمن تاثیر مطلوب در اقتصاد منطقه و کشور، زمینه اشتغال خیل عظیمی از جوانان فراهم و در نهایت دستیابی به رشد و توسعه‌ای متوازن که خواست مردم و مسئولان است را محقق کنیم.

نماينده اردكان همچنین به صنعت فولاد این شهرستان اشاره کرد و با بیان اینکه طبق برنامه زمانبندی شده تا پایان سال‌جاری دو واحد بزرگ فولاد این شهرستان با سرمایه گذاری داخلی و خارجی به مرحله تولید خواهند رسید و اردکان را حائز رتبه‌ای ممتاز در سطح کشور می‌کند.

وي بر اين اساس بر حمایت ویژه مسئولان در روند توسعه و تکمیل سرمایه‌گذاری‌های صورت گرفته تاکید نمود و خواستار رفع محدودیت‌های فراروی پروژه‌های در دست ساخت اردکان در جلسه مشترکی با حضور مسئولان وزارتخانه‌های صنایع، نیرو و نفت شد.

تابش طرح ایجاد الکترود گرافیتی شهرستان اردکان که جزء طرح‌های زیربنایی و تکمیل کننده حلقه تولید فولاد به روش احیاء مستقیم در کشور است را تدبیری در جهت استقلال صنعت فولاد ایران در آینده دانست و بر رفع موانع پیش روی آن از جمله تامین تسهیلات ارزی باقیمانده تاکید نمود.

وي در ادامه با تشریح وضعیت صنعت این شهرستان و مسائل پیرامون آن خواستار پیگیری و مساعدت وزیر صنایع جهت حل مشکلات مطروحه شد. لزوم تامین تسهیلات کارخانجات در دست احداث، صدور مجوز احداث و توسعه چند واحد صنعتی، راه اندازی شهرک صنعتی جدید، تسریع در احداث پست برق و نیروگاه 800 مگاواتی، حمایت از استقرار صنایع در بخش‌های محروم و . . . . از دیگر خواسته‌های نماینده مردم شهرستان اردکان بود.

علی اکبر محرابیان وزیر صنایع و معادن نیز در این دیدار، شهرستان اردکان را از نظر وجود صنایع بزرگ و زیرساختی دارای جایگاه ارزنده‌ای دانست و نقطه نظرات خود را در این خصوص مطرح نمود.

وی راه اندازی کارخانه الکترود گرافیتی در شهرستان اردکان را اولویت اول این وزارتخانه دانست و در دستوری به مدیرعامل شرکت ملی فولاد ایران خواستار تسریع در احداث این واحد بر اساس اولویت مذکور شد.

محرابیان همچنین در دستوری خواستار تشکیل جلسه‌ای فوری با حضور وی، نماینده تام الاختیار وزیر نیرو، مدیرعامل شرکت ملی گاز و مدیران مربوطه در سطح کشور واستان یزد جهت حل مشکلات تامین آب، برق و گاز واحدهای صنعتی شهرستان اردکان شد.

وی نسبت به سایر موارد مطروحه در این دیدار نیز در دستوری به معاونین خود پیگیری آن را تا حصول نتیجه خواستار شد...../تحلیل:ایلنارپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.