تاريخ : | | نویسنده : 24dedicatedserver

 

 

 

قاچاقچیان شكم دختر جوان را دریدند

 

دختر معتاد و فراری از خانه، راز جنایت دلخراش باند قاچاق موادمخدر را فاش كرد.

به گزارش «جام جم»، این دختر جوان كه بسیار وحشت زده به نظر می رسید پس از حضور در یكی از كلانتری های اصفهان از به قتل رسیدن دختری كه با بلعیدن موادمخدر قصد حمل آن را داشت، پرده برداشت.

دختر جوان با معرفی خود به نام سحر به افسر مبارزه با موادمخدر كلانتری گفت: اواخر دوران دبیرستان در پی دوستی با افراد ناباب به دام اعتیاد افتادم و شرایط به گونه ای رقم خورد كه پس از مدتی به دلیل سرقت از خانه برای تامین هزینه موادمخدر با والدینم درگیر شدم و از خانه فرار كردم.

وی افزود: پس از مدتی همراه جوانی كه در خیابان با او آشنا شده بودم، به یكی از شهرهای شرقی كشور رفتم كه در این شهر غریب این جوان مرا رها كرد و در ادامه در پی آشنایی با خانواده ای كه در زمینه خرید و فروش موادمخدر فعالیت می كردند، برای تامین هزینه اعتیادم مجبور به حمل و قاچاق موادمخدر شدم.دختر ۱۹ ساله یادآور شد: آنها هروئین ها را در بسته های چند گرمی در اختیارم قرار می دادند و من نیز با مخفی كردن بسته ها در بدنم، با وسایل حمل و نقل عمومی به اصفهان می آمدم.

جنایت دلخراش

دختر جوان در حالی كه با یادآوری حادثه جنایت دلخراش، كنترل خودش را از دست داده بود و بشدت می گریست، گفت: آخرین بار به اتفاق دختر جوان دیگری كه او نیز همانند من پس از اعتیاد در دام قاچاقچیان گرفتار شده بود، با بلعیدن موادمخدر عازم اصفهان شدیم.

در میانه راه به دلیل باز شدن یكی از بسته های هروئین در شكم این دختر، او به حالت اغما رفت و اعضای باند كه ما را سایه به سایه دنبال می كردند، به بهانه انتقال دختر جوان به بیمارستان، او را از خودرو پیاده و به خرابه ای بردند و آنجا شكمش را پاره كردند.

وی افزود: آنها پس از خارج كردن بسته های هروئین از شكم این دختر، جسدش را در همان خرابه رها كردند و مجددا با یك اتوبوس عبوری عازم اصفهان شدیم.

سرهنگ حسین رضایی، رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر اصفهان در این باره گفت: سحر با دیدن این صحنه وحشتناك متوجه شده بود كه ممكن است قربانی بعدی او باشد، به همین دلیل پس از انتقال آخرین محموله از چنگال آدم رباها فرار و خود را به كلانتری معرفی كرده است.

وی افزود: باندهای قاچاق موادمخدر از خشن ترین گروه های تبهكاری هستند و برای رسیدن به اهداف پلید خود، از هیچ جنایتی فروگذار نمی كنند كه نمونه آن را در اعترافات دختر فراری از خا نه شاهد هستیم.

رضایی خاطرنشان كرد: به كار گرفتن دختران و پسران فراری از خانه، از شگردهای این گروه های تبهكاری است و در حال حاضر با توجه به اظهارات سحر ۱۹ ساله كه از نزدیك شاهد یك جنایت دلخراش و وحشتناك بوده، موضوع برای پیگیری و تحقیقات در دستور كار ماموران قرار گرفته است.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر اصفهان گفت: بررسی ها نشان می دهد قاچاقچیان موادمخدر اگر احساس كنند فردی برای ادامه فعالیت آنها مشكل ساز خواهد شد، بدون لحظه ای تردید او را حذف خواهند كرد.

وی افزود: در این پرونده نیز اگر دختر جوان پس از باز شدن هروئین های بلعیده شده، به بیمارستان انتقال می یافت، راز فعالیت تبهكارانه قاچاقچیان بی رحم فاش می شد و به همین دلیل آنها او را به طرز دلخراشی به قتل رسانده اند.

سرهنگ رضایی یادآور شد: با دستور قضایی، تحقیق برای شناسایی و دستگیری سوداگران مرگ و كشف جسد دختر جوان در خرابه آغاز شده است.... / جام جم آنلاین رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.