اخبار,اخبارجدید,اخبار جالب

همه حواشی احمدی‌نژاد در مجلس شورای اسلامی/ رئیس‌جمهور این بار چه جنجالی را به مجلس می‌آورد؟ + جدول

حضور محمود احمدی‌نژاد در مجلس شورای اسلامی همواره پرحاشیه بوده و حالا که احمدی‌نژاد قصد حضور دوباره در مجلس را دارد، همه منتظرند ببینند این بار رئیس‌جمهور چه جنجال و حرف‌وحدیثی را با خود به مجلس می‌آورد.به گزارش نامه حضور احمدی‌نژاد در مجلس شورای اسلامی از آغاز دولت دهم تا امروز همواره با جنجال و حاشیه‌ای همراه بوده است. 

از آغاز معرفی کابینه دولت دهم به مجلس هشتم، تا روزی که احمدی‌نژاد برای افتتاح مجلس جدید در میان مجلس نهمی‌ها حاضر شد، تقریبا همه حضورهای احمدی‌نژاد در صحن بهارستان جنجالی و به نوعی پرحاشیه بوده است.

احمدی‌نژاد هر سال لایحه بودجه را دیر به مجلس آورد و هنگامی که برای ارائه لاحه بودجه به مجلس آمد، حرف‌های پرحاشیه و جنجالی زد، از آنجا که در ارائه بودجه 90 به مجلس گفت که این بودجه توی جیب جا می‌شود تا آنجا که هر سال بر سر دیرکرد ارائه بودجه به مجلس در مقابل انتقادات نمایندگان با شوخی و طعنه و کنایه برخورد کرد.

او چند باری هم برای معرفی وزرای جدید یا مراسم استیضاح وزرای کابینه‌اش در مجلس حاضر شده و در مراسم سؤال از رئیس‌جمهور آمده و با لحن و بیان شوخ‌طبعی که بسیاری آن را مضحک و مایه توهین به نمایندگان مردم می‌دانستند، پاسخگویی به مجلس را از سر گذرانده است. اما حالا در سال پایانی دولت دهم، در حالی که مجلسی‌ها رئیس‌جمهوری را برای پاسخگویی به نمایندگان مردم صدا نزدند و حتی دومین طرح سؤال از رئیس جمهور را در راستای منویات رهبری، منتفی کردند، خود احمدی‌نژاد قصد کرده است تا در مجلس حاضر شود و سخنرانی کند.

حرف و حدیث درباره نحوه حضور احمدی‌نژاد در مجلس، محورهای سخنرانی او در میان نمایندگان مردم و نیز ماندن یا نماندن او برای شنیدن حرف‌ها و انتقادات نمایندگان زیاد بوده است. باید دید این بار حضور احمدی نژاد با چه حواشی و جنجال‌هایی همراه خواهد بود.

در جدول زیر حواشی حضور احمدی‌نژاد در مجلس شورای اسلامی را از آغاز دولت دهم تاکنون ببینید:/نامه نیوز

 

اخبار,اخبارجدید,اخبار جالبرپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.