تاريخ : | | نویسنده : 24dedicatedserver
براى داشتن پوست سالم، زیبا و شاداب کرم ها و ماسک هاى کمک کننده مناسبی برای از بین بردن چین و چروک صورت و بدن می باشد. هر روز پوست خود را با مرطوب کننده، مرطوب نمائید. محصولات کرم ضد چروک و باز سازی کننده ریلاستیل همچون کرم ضد چروک ریلاستیل و کرم بازسازی کننده ریلاستیل درمان کننده از طریق تحریک سیستم ایمنی (Immuno-stimulating) است و به صورت امولسیون کرمی برای پیشگیری از پیری زودرس پوست و درمان پیری ناشی از افزایش سن و از بین بردنده چروک و خطوط ریز می باشد. این کرم مناسب برای انواع پوست بوده و به علت مواد موجود در آن موجب حفظ سفتی ، قوام و الاستیسیته پوست و بازسازی سلول های آن شده و همچنین سیستم ایمنی را برای مقابله با فاکتورهای محیطی و رادیکال های آزاد (عوامل آسیب رسان به پوست که در اثر اشعه خورشید و آلودگی محیطی فعال می شوند) تحریک می کند. این کرم به صورت روزانه به تنهایی یا به عنوان کرم قبل از آرایش مصرف می شود.

همانطور که سن بالاتر می رود سلول های پوست نیز نازک تر می شوند. هنگامی که درم شروع به نازک شدن میکند ساختار پوست تغییر کرده و چربی پوست کمتر می شود و پوست خشک می شود و بخاطر همین چین و چروک بوجود می آید. از بین بردن چین و چروک صورت ، مثل خطوط اخم، خطوط بین ابرو و پا کلاغی که خطوط گوشه چشم ایجاد می شود. حتی نور خورشید بیش از حد می تواند چین و چروک ایجاد کند.

Ingredients Properties Aloe Barbadensis نوعی از ژل آلوورا با خاصیت نرم کنندگی ،التیام بخش و ضد التهاب Chamomilla Recutita به عنوان عایق طبیعی پوست عمل کرده و دارای خاصیت نرم کنندگی، ترمیم کننده سبوم و التیام بخش است . Helianthus دارای خواص جذب آب بسیار بالا و التیام بخش پوست Hyaluronic Acid مرطوب کننده Sodium Lactate پودر مرطوب کننده و محدود کننده تبخیر آب ودر نتیجه خشکی ناشی از آن Superoxide Dismutase آنزیم آنتی اکسیدان که موجب خنثی شدن رادیکال های آزاد سوپر اکسید شده و موجب استحکام غشاء سلولی می شود . Tocopheryl Acetate آنتی اکسیدان فیزیولوژیک برای جلوگیری از ایجاد رادیکال آزاد و جذب رادیکال های آزاد سرامیدهای گیاهی ایجاد پوست تازه و شاداب و یکنواخت با ترمیم بهتر بافتی Vit F تنظیم کننده مقدار ترشح سبوم درمان چروک پوست توسط کرم های ضد چروک و کرم بازسازی کننده ریلاستیل-Rilastil
Gunoderma Lucidum و Lentinus edodes : قارچ های ژاپنی که عصاره آنها دارای خاصیت تحریک مقاومت سیستم ایمنی است و به عنوان مواد تقویت کننده دفاع داخلی شناخته شده است .استفاده همزمان این دو قارچ با اثر ضد پیری و همچنین افزایش تجدید سلولی و سنتز کلاژن موجب محو شدن چروک و مرطوب کردن پوست و بهتر شدن ضخامت آن می شود. Lentinus edodes در ژاپن، چین و کره به عنوان افزایش دهنده قوام ، انرژی و شادابی پوست استفاده می شود وغنی از ویتامین ها، مواد معدنی، آمینواسید ، آنزیم، فیبرها، مشتقات اسیدهای نوکلئیک، ارگوسترول ۱،۳،۱- ۶ وبتاگلوکان، با خاصیت افزایش مقاومت دفاع میزبان و مقابله با پیری پوست است. Gunoderma Lucidum نیزغنی از پلی ساکارید، همی سلولز، نوکلئوزید، پپتوپلی ساکارید، تریترپنوئید و نشاسته است. این ماده بیش از هزار سال است که در درمان زخم هااستفاده می شود و با پدیده پیری مقابله می کند. آزمایشات آزمایشگاهی روی بدن و در محیط خارج از بدن نشان داده است که عصاره این دو قارچ باعث افزایش تجدید سلولی ، سنتز کلاژن، خاصیت مرطوب کنندگی، یکنواختی پوست و کاهش ضد چروک ریز می شود.

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.