تاريخ : | | نویسنده : 24dedicatedserver

پليس از شهروندان خواست:

زن سارق بازار تهران را شناسايي كنيد

پليس آگاهي با انتشار تصوير بدون پوشش زني كه اقدام به سرقت كيف‌پول يكي از مشتريان پاساژ رضا در بازار تهران كرده بود، از شهروندان خواست تا وي را شناسايي كنند.

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

در پي مراجعه زن جواني در تاريخ هفتم تيرماه سال‌جاري به کلانتری 113 بازار و اعلام اين كه در پاساژ رضا کیف حاوی عابربانکش توسط فردي به سرقت رفته و سارق نيز اقدام به برداشت مبلغ سه میلیون و 400 هزار تومان وجه نقد داخل آن کرده است، بررسي پرونده در دستوركار كارآگاهان قرار گرفت كه با تشکیل پرونده مقدماتی و به دستور بازپرس شعبه ششم دادسرای ناحیه 12 تهران، پرونده براي رسیدگی تخصصی در اختیار پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

با ارجاع پرونده به پایگاه هفتم پلیس آگاهی، زن مالباخته در اظهارات خود به کارآگاهان گفت: در ساعت 13:30 روز ششم تيرماه برای خرید روسری به مغازه‌ای در پاساژ رضا رفته و پس از انتخاب و خرید روسری، با استفاده از عابربانک اقدام به پرداخت پول روسری کرده اما زمانی که به خانه بازگشته، متوجه شده کیف پولش که عابربانک را در آن گذاشته بود گمشده كه با تصور این که کیف را در مغازه جا گذاشته‌، به سرعت به پاساژ برگشته اما صاحب مغازه روسری فروشی از موضوع اظهار بی‌اطلاعی کرده و عنوان داشته که کسی کیف‌پولی به او تحویل نداده كه فردای آن‌ روز با مراجعه به بانک قصد باطل کردن شماره حساب عابربانکش را داشته که متوجه شده مبلغ سه میلیون و 400 هزار تومان از داخل حسابش برداشت شد.

مالباخته در پاسخ به این سؤال کارآگاهان که آیا رمز عابربانک خود را روی کارت نوشته یا خیر؟ به کارآگاهان گفت: رمز عابربانک را روی کارت یادداشت نکرده اما زمانی که قصد پرداخت پول روسری را داشته به علت شلوغی مغازه، رمز عابربانک را با صدای بلند در اختیار مغازه‌دار گذاشت.

با توجه به اظهارات مالباخته، کارآگاهان با بررسی حساب متعلق به مالباخته محل برداشت مبلغ مسروقه را شناسايي كردند كه با شناسایی محل برداشت پول از حساب مالباخته در یک مغازه طلافروشی واقع در خیابان 15 خرداد ـ بازار زرگرها، کارآگاهان در مراجعه به این محل و انجام تحقیقات اطلاع پیدا کردند که زن جوانی حدودا 30 ساله پس از سرقت عابربانک متعلق به مالباخته، با توجه به اطلاع داشتن از رمز عابربانک که آن‌ را با استفاده از بی‌احتیاطی مالباخته در اعلام بلند رمزعابربانک به‌ دست آورده بود، در مراجعه به مغازه طلافروشی اقدام به خرید یک سرویس طلا برای خود کرد.

کارآگاهان پایگاه هفتم در ادامه تحقیقات خود و با بهره‌گیری از تصاویر به‌ دست آمده از دوربین‌های مداربسته بانکی تصویر زن جوانی را شناسايي كردند که اقدام به خرید سرویس طلا با استفاده از عابربانک مسروقه کرده بود كه مالباخته نیز پس از مشاهده تصاویر به‌دست آمده از دوربین‌های مداربسته اقدام به شناسایی تصویر خریدار سرویس طلا به عنوان یکی از زنان حاضر در مغازه روسری فروشی ـ در پاساژ امام رضا (ع)ـ کرد.

به گزارش ايسنا، سرهنگ کارآگاه محمدرضا ذاکر استقامتی، ريیس پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با توجه به تصاویر به‌دست آمده از متهم و به منظور شناسایی و دستگیری وی، دستور انتشار بدون پوشش وي به اتهام سرقت و جیب‌بری از سوی بازپرس پرونده صادر شد.

وي گفت: کلیه شهروندانی که تصویر اين زن را شناسايي كرده و اطلاعاتی در خصوص مخفی‌گاه یا هویت وی در اختیار دارند، هرگونه اطلاعات خود را از طریق شماره تماس 21864796 در اختیار کارآگاهان پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند./ایسنا

 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.