هیئت ایرانی , مذاکرات

 

سرمربي تيم ملي المپيك بريتانيا به سران فدارسيون اين كشور هشدار داد چنانچه نام ديويد بكام را براي حضور در اين تيم به او تحميل كنند يك لحظه هم در اين تيم باقي نخواهد ماند.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، ديويد بكام ستاره سابق تيم ملي فوتبال انگليس و باشگاه منچستر يونايتد و رئال مادريد در رسيدن ميزباني بازيهاي المپيك به كشورش نقش بسزائي داشت و همگان انتظار داشتند كه نام او در تيم ملي المپيك بريتانيا براي حضور در اين رقابت ها وجود داشته باشد اما استوارت پيرس سرمربي اين تيم در ميان ناباوري همگان نام او را در ليست نفرات دعوت شده قرار نداد تا سيل انتقادات به سوي او روانه شود.

پيرس كه فشار زيادي را به خاطر اين تصميم عجيب تحمل مي كند از تصميم خود دفاع و اعلام كرد چنانچه او را وادار به دعوت ديويد بكام كنند استعفا خواهد داد.

سرمربي سابق منچستر سيتي گفت: فكر نكنم مربي وجود داشته باشد كه با احساسات تصميم بگيرد. بايد تصميمات من فوتبالي و بدور از هرگونه تعصب و احساسي باشد. اگر بخواهند اسم كسي را به من تحميل كنند يك لحظه هم در تيم نخواهم ماند و فورا استعفا خواهم داد. وقتي به عنوان سرمربي اين تيم انتخاب شده ام يعني شايستگي آن را داشته ام بنابرين بايد به تصميمات من احترام گذاشته شود.

هم تيمي هاي ديويد بكام در لس آنجلس گالاكسي فاش كردند بكام بعد از اينكه پي برده نام او در ليست نفرات دعوت شده به تيم المپيك بريتانيا قرار ندارد بسيار ناراحت شده و اشك در چشمانش حلقه زد.

فهرست هجده نفره تيم ملي فوتبال المپيك بريتانيا از سيزده بازيكن از اين كشور و 5 بازيكن از ولز تشكيل شده است اين در حالي كه بازيكني از كشورهاي ايرلند شمالي و اسكاتلند حضور ندارند چرا كه اين دو كشور حاضر نشدند زير پرچم انگليس در اين رقابت هاي حضور داشته باشند..../ایسنارپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.