صنعت بیمه- ترکیه در میان 21 کشور برتر جهان برای جذب بیمه گران خارجی قرار گرفت.

به گزارش سایت تخصصی صنعت بیمه به نقل از ایشا اینشورنس ریویو، گروه حسابداری و مشاوره ای "ای وای" با انتشار تحقیقی اعلام کرد که ترکیه، یکی از پیشروترین بازارهای جهانی برای جذب بیمه گران خارجی است.

آنکارا توانسته است در میان 21 کشور برتر جهان در این زمینه جای بگیرد.

در گزارش این موسسه حسابداری همچنین آمده است که هرچند ترکیه برای جذب بازیگران خارجی از پتانسیل های بالای برخوردار است اما خطرهای بیشماری نیز در این کشور وجود دارد. کسری های عظیم خارجی و بی ثباتی سیاسی از عوامل مهم به شمار می روند و بر ریسک های موجود در این کشور می افزایند.

ای وای در یادداشت منتشره خود آورده است که دولت ترکیه با ارائه سیاست های جدید تلاش می کند که بخش بیمه را گسترش دهد اما آزادی سازی بازار می تواند باعث کاهش رشد شود.

اکنون بازیگران خارجی که قصد ورود به بازار بیمه داخلی آنکارا را دارند، باید پیش از هر اقدامی خود را برای جنگ بر سر قیمت ها آماده کنند. این مسئله چشم انداز سوددهی را تا حدی محدود می کند.

ضریب نفوذ بیمه در ترکیه بسیار پایین است؛ در سال 2012 این ضریب تنها 1.35 درصد گزارش شده، این در حالی است که این رقم در کشورهای اروپایی 7.6 درصد است. اما این ضریب پایین از سوی دیگر بازار این کشور را برای معرفی محصولات جدید آماده کرده است.

ترکیه همچنین با یونان درگیر است و نمی تواند از بحران اروپا به دور بماند؛ این در حالی است که استقلال این کشور برای به جریان انداختن سرمایه های بین المللی خود تهدیدی دیگر به شمار می رود. این استقلال باعث می شود که اقتصاد این کشور همواره با خطرهای متعددی دست و پنجه نرم کند.

این موسسه در فهرست خود، امارت متحده عربی را پس از هنگ کنگ به عنوان دومین کشور کم خطر جای داده است. تغییر قوانین در این کشور باعث شده که محصولات بیمه تکافل از شانس بیشتری برای فروش برخوردار شوند.

در گزارش ای وای شرایط بازار در کشورهای نظیر برزیل، شیلی، چین، جمهوری چک، هنگ کنگ، هند، اندونزی، کنیا، مالزی، مکزیک، مراکش، نیجریه، لهستان، روسیه، عربستان سعودی، کره جنوبی، تایلند، ترکیه، امارات و ویتنام بررسی شده است.

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.