هیأت نظارت بر مطبوعات در جلسه امروز (دوشنبه) خود با انتشار 39 نشریه و پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی موافقت کرد.

به گزارش ایرنا، بنابر اعلام عصر دوشنبه دبیرخانه هیأت نظارت برمطبوعات برخی از تقاضاهای رسیده برای درخواست صدور مجوز نشریات را بررسی کرد.

هیات نظارت بر مطبوعات در این جلسه با فعالیت پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی مبنا به صاحب امتیازی و مدیر مسوولی مهرداد بذرپاش و پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی شما نیوز به صاحب امتیازی و مدیر مسوولی فاطمه نجفی موافقت کرد.

در این جلسه همچنین با ایجاد پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی غرب ایران به صاحب امتیازی و مدیر مسوولی محمد رضا بیاناتی، پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی طبیب ما به صاحب امتیازی و مدیر مسوولی عباس زارع نژاد و پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی فرهنگ ایرانی به صاحب امتیازی و مدیر مسوولی مراد عنادی موافقت شد.

هیات نظارت بر مطبوعات همچنین با فعالیت پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی افکار به صاحب امتیازی و مدیر مسوولی سید حکمت اله موسوی، پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی مقاومت اسلامی به صاحب امتیازی موسسه صبح قریب ایرانیان و مدیر مسوولی مصیب نعیمی و پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی ایثارگران انقلاب اسلامی به صاحب امتیازی و مدیر مسوولی قدرت اله رحمانی موافقت کرد.

در این جلسه همچنین با ایجاد پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی نسیم به صاحب امتیازی و مدیر مسوولی محمد شجاعیان زنجانی،پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی عتبات عالیات به صاحب امتیازی موسسه انجمن دانشگاهی توسعه علمی و فرهنگی عتبات عالیات و مدیر مسوولی محمد آقا رضی و پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی کویر به صاحب امتیازی و مدیر مسوولی جواد انصاری فرد موافقت شد.

هیات نظارت بر مطبوعات همچنین با فعالیت پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی آبا به صاحب امتیازی و مدیر مسوولی مجید طالب زاده، پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی هوا نما به صاحب امتیازی و مدیر مسوولی علی محمد خان محمدی هزاوه موافقت کرد.

براساس این گزارش همچنین در ادامه این جلسه تقاضای تغییر وضعیت و صاحب امتیازی و مدیر مسوولی 37 نشریه مورد رسیدگی قرار گرفت.

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.