مسعود میرکاظمی و بیژن نوباوه دو عضو جبهه پایداری در واکنش به خبر اجماع اصلاح طلبان، خواستار ائتلاف اصولگرایان و کناره گیری یکی از نامزدهای ریاست جمهوری به نفع جلیلی شدند.

به گزارش مهر، مسعود میرکاظمی در واکنش به احتمال اجماع اصلاح طلبان بر یکی از دو گزینه عارف و روحانی گفت: عقاید و برنامه های حداد عادل خیلی نزدیکتر به جلیلی است تا به ولایتی و قالیباف.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مناظره اخیر تلویزیونی بسیار چالشی و خوب بود و بسیاری از عقاید درونی نامزدها را مشخص کرد، بر این اساس عقاید و برنامه های جلیلی و حداد عادل به یکدیگر نزدیکتر بود.

وی با بیان اینکه در خصوص کناره گیری کاندیدای اصول گرا به نفع یکدیگر جای تردید وجود دارد، گفت: اصولگرایان باید ائتلاف کنند و حداقل یک یا دو نفر آنها با ائتلاف بر اساس نظرسنجی ها به نفع یکدیگر کناره گیری کنند.

وی با بیان اینکه اصلاح طلبان پیش از این اعلام کرده بودند که به نفع یکدیگر کناره گیری نمی کنند یا فلان آقا را به عنوان اصلاح طلب قبول ندارند، گفت: اینکه طی چند روز اخیر نظرات آنها عوض شده و تصمیم به اجماع گرفته اند، جای تردید دارد.

وی در پایان تاکید کرد: اگر در جبهه اصلاح طلبی ائتلافی میان دو کاندیدای موجود صورت نگیرد، قطعا دو کاندیدای اصولگرا به دور دوم انتخابات ریاست جمهوری راه خواهند یافت.

بیژن نوباوه عضو جبهه پایداری در واکنش به احتمال اجماع اصلاح طلبان و لزوم ائتلاف اصولگرایان گفت: زمینه هایی می بینیم که یکی از نامزدهای ریاست جمهوری قصد کناره گیری به نفع جلیلی را دارد.

عضو جبهه پایداری ادامه داد: رایزنی میان جبهه پایداری و هیچ یک از نامزدهای ریاست جمهوری برای کناره گیری به نفع جلیلی صورت نگرفته است اما به نظر می رسد بعضی کاندیداهای عاقل که رای خود را به صورت واقع بینانه عرضه می کنند و هدفشان نیز به نتیجه رسیدن گفتمان انقلاب است به نفع جلیلی کناره گیری می کنند.

محمد رضا تابش امروز اعلام کرد که عارف و روحانی قصد ائتلاف دارند و شورای دوازده نفره در خصوص نامزد نهایی اصلاح طلبان تصمیم گیری می کند، وی تاکید کرد هاشمی و خاتمی نیز تمام قصد پشت سر کاندیدای مورد اجماع اصلاح طلبان خواهند بود.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.