تاريخ : | | نویسنده : 24dedicatedserver
907747-928619.jpgفارس - حسین رضازاده درباره جلسه‌ مشترکش با ملی‌پوشان وزنه‌برداری در خصوص حواشی بوجود آمده حاضر گفت: صحبت کردیم و وزنه‌برداران خواسته‌های خودشان را مطرح کردند. آنها مدعی بودند باقری در تمرینات برخورد بدی دارد، اما من معتقدم با برنامه‌هایی که داشتیم سرمربی موفقی بوده و دلیل آن نتایج و مدال‌هایی است که در مسابقات جهانی کسب کردیم.

وی با اشاره به اینکه با وزنه‌برداران صحبت کرده تا به اردوهای تیم ملی برگردند گفت: به آنها گفتم با باقری صحبت می‌کنم تا در صورت آمادگی به اردوها برگردید، اما آنها گفتند اگر برگردیم باقری بازهم در تمرینات برخورد بدی با ما خواهد داشت که گفتم با باقری صحبت می‌کنم تا چنین اتفاقی نیفتد، اما آنها تأکید داشتند مربی دیگری باشد. تأکید کردم از این خبرها نیست، باقری موفق بوده و باید با او ادامه دهیم.

رئیس فدراسیون وزنه‌برداری گفت: سرمربی تیم ملی کوروش باقری است و حضور مربی دیگری منطقی نیست. در هیچ جای جهان هم چنین اتفاقی نمی‌افتد. اگر با خواسته آنها موافقت کنم ورزشکارسالاری می‌شود که برای وجهه ورزش مناسب نیست.

رضازاده با انتقاد از حضور بهداد سلیمی و کوروش باقری در برنامه زنده تلویزیونی که منجر به درگیری لفظی مربی و شاگرد شد گفت: به نظر من هیچکدام نباید به آن برنامه می‌رفتند. همه می‌گویند بهداد به پیشکسوتش بی‌احترامی کرده، نباید اتفاقی می‌افتاد که کسی دوست نداشت. 5 ماه بیشتر تا مسابقات جهانی فرصت نداریم و باید خودمان را آماده کنیم.

وی درباره صحبت‌های آذری مدیرعامل سابق باشگاه ذوب آهن و پیشکسوت وزنه‌برداری مبنی بر اینکه مدیریت او را ضعیف دانسته چون نتوانسته است این حاشیه‌ها را جمع کند، عنوان کرد: 4، 5 سال است به لطف خدا و کمک دوستان موفق بودم و وزنه‌برداران ما در این مدت علاوه بر اینکه پاک بودند بهترین مدال‌ها را گرفتند. همین نتایج بهترین پاسخ برای چنین افرادی است. آذری در حالی این صحبت‌ها را مطرح می‌کند که حتی نتوانست یک تیم وزنه‌برداری را در رده سنی جوانان به فدراسیون معرفی کند.

حسین رضازاده در پایان ثبت‌نامش برای حضور در انتخابات شورای شهر را تأیید کرد.


برای خواندن سایر خبرهای ورزشی کلیک کنید
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.