سخنگوی قوه قضاییه تأکید کرد: پرونده شکایت احمدی نژاد از قالیباف مختومه نشده اما هنوز منجر به صدور حکم هم نشده است.

به گزارش فارس، دادستان کل کشور در ادامه نشست خبری امروز خود با خبرنگاران در پاسخ به سئوال خبرنگاری مبنی بر اینکه عده‌ای در مورد پرونده فساد بزرگ مالی بر این باورند که مسئولین قضایی از جمله دادستان کل کشور می‌خواهند با حکم اعدام پرونده را مختومه کنند نظر شما چیست؟ گفت: معمولاً افراد سیاسی، حرف‌های سیاسی هم می‌زنند.

وی افزود: پرونده فساد مالی با حضور وکلای متعددی مورد بررسی قرار گرفت و دفاعیات متهمان نیز در جلسات گوناگون شنیده شد، پرونده فساد مالی به دیوان عالی کشور ارجاع شد و در شعبه‌ای مورد رسیدگی قرار گرفته افرادی کاردان و با مسئولیت و سابقه قضایی فراوان در آن کار می‌کنند.

بنابراین اگر برخی چنین صحبت‌هایی را مطرح می‌کنند برای جلوگیری از ضربات بعدی که امکان دارد به آنها وارد شود.

دادستان کل کشور گفت: یکی از سیاست‌های کاری ما در سال گذشته که امسال هم ادامه پیدا می‌کند برخورد جدی با مفاسد اقتصادی و حمایت از فعالان اقتصادی سالم است و در این زمینه اصحاب رسانه‌ هم می‌تواند ما را یاری کند.

وی افزود: در صورتی که بانک‌ها آسیب‌شناسی کنند و دولت و مجلس پیگیری کنند دیگر شاهد تکرار چنین تخلفات بزرگی نخواهیم بود.

محسنی اژه‌ای در ادامه در پاسخ به سئوال خبرنگاری مبنی بر نتیجه شکایت احمدی‌نژاد از قالیباف گفت: این پرونده و پرونده‌های مشابه به این، در دست بررسی است البته پرونده مذکور مختومه نشده اما هنوز به حکم و قرار نهایی نرسیده است.

خبرنگار دیگری در خصوص اقدام دیپلمات عربستان که منجر به کشته شدن یکی از شهروندان ایرانی شد و همچنین کشته شدن دو زائر ایرانی خواستار واکنش دستگاه قضایی شد که دادستان کشور گفت: در خصوص دیپلمات عربستان وی در حال حاضر ممنوع‌الخروج شده و پرونده‌ای در این رابطه تشکیل شده که در حال بررسی است اما در مورد کشته شدن دو تن از زائران ایرانی وزارت خارجه تحقیقات خود را ادامه می‌دهد.

خبرنگار دیگری به پرونده فاضل لاریجانی اشاره کرد و گفت: شما گفته‌اید که در این پرونده از 5 نفر تحقیق کرده‌اید که یک نفر از آنها همکار قضایی شما بوده است، نتیجه این پرونده چه شد؟

اژه‌ای گفت: تحقیقات 3 نفر به پایان رسیده، تحقیقات یک نفر ادامه دارد و نفر پنجم علی‌رغم اینکه به دادسرا احضار شد اما حضور پیدا نکرده و در کل پرونده همچنان در حال بررسی است.

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.