عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: دعوت پیامکی از نمایندگان برای دیدار با رئیس‌جمهور دور از شان نمایندگان است و شخص من با دعوت پیامکی در این جلسه شرکت نمی‌کنم.

سیدشریف حسینی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به دعوت رئیس جمهور از نمایندگان برای دیدار امروز عصر گفت: این اولین باری است که از سوی رئیس جمهور از نمایندگان به صورت پیامکی دعوت به عمل می‌آید و نهاد ریاست جمهوری تنها با فرستادن پیامک برای دعوت بسنده می‌کند.

وی افزود: پیش از این روال این بود که دعوتنامه به صورت رسمی به هیئت رئیسه تحویل داده می‌شد و زمینه دیدار و جلسات مشترک فراهم می‌آمد. اما از سال گذشته و در دعوت‌های به عمل آمده در اواخر سال 91 از نمایندگان از طرف رئیس‌جمهور روال به گونه‌ای شد که دعوتنامه مستقیما برای نمایندگان ارسال شد و پیامک و دعوتنامه رسمی با هم ارسال می‌شد.

عضو هیئت رئیسه مجلس اظهار داشت: ارسال دعوتنامه برای دعوت شونده باید متناسب با شان و جایگاه دعوت شونده باشد و اینکه نهاد ریاست جمهوری شان نمایندگان را در حد یک پیامک برای دعوت می‌دانند این امر خطاست.

نماینده مردم  اهواز در خانه ملت خاطرنشان کرد:  اینکه دعوت از نمایندگان به این صورت باشد که دعوتنامه به هیئت رئیسه فرستاده شود و هماهنگی‌های لازم از سوی هیئت رئیسه مجلس انجام شود بهترین روش بوده و از هر گونه حاشیه به دور است.

وی ادامه داد: هرکدام از نمایندگان مختار هستند در دیدار امروز نمایندگان با رئیس‌جمهور شرکت کنند تا در این جلسه حضور نیابند. اما شخص من با دعوت پیامکی در این جلسه حضور پیدا نمی‌کنم.

رپورتاژ
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
آپسان موتورز پارس
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
لیست قیمت کالاهای دیجیتال
فال حافظ
توضیحی درباره صنعت پرورش شتر مرغ
دستگاه تصفیه آب خانگی
تور لحظه آخری پر طرف دار کشورهای تایلند مالزی دبی و کیش
مبل تالار یا صندلی مبل تالار پذیرایی

لینک های مفید
آموزش مجازی | بیوگرافی ۹۸ | صندلی هتلی | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | زندگی چت |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.